FFT Polen Stellenanzeige Project Manager

Firma FFT Produktionssysteme, światowy lider w branży Automotive, dostawca zautomatyzowanych linii technologicznych, zatrudniający na całym świecie ponad 2500 pracowników, poszukuje aktualnie do naszej nowej siedziby w Katowicach kandydata/kandydatkę na stanowisko:

Project Manager

Wymagania:

  • wykształcenie o kierunku technicznym, preferowane elektryczne, mechanika i budowa maszyn, mechatronika, automatyka, robotyka i pokrewne,
  • dyspozycyjność do wyjazdów zagranicznych (około 50% czasu),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziana branża motoryzacyjna,
  • umiejętność budowania trwałych, długofalowych, partnerskich relacji biznesowych,
  • dobra organizacja pracy własnej i zespołu, umiejętność określania priorytetów, umiejętność rozwiązywania problemów,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i rysunku technicznego,
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego,
  • czynne prawo jazdy kat.B.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad pracami projektowymi oraz zgodnością instalacji z dokumentacją techniczną oraz standardami klienta,
  • podział zadań i nadzór nad przebiegiem prac,
  • dbanie o terminowe realizacje prac projektowych zgodnie z obowiązującym harmonogramem,
  • bezpośredni kontakt z klientem w kwestiach projektowych,
  • kalkulowanie zapytań ofertowych,
  • planowanie i monitorowanie kosztów,
  • tworzenie oraz wdrażaniem instrukcji i procedur na projekcie,
  • harmonogramowanie projektów pod względem osobowym,
  • raportowanie przebiegu realizowanych projektów.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe Warta, karta sportowa Multisport, lekcje z lektorem,
  • auto służbowe+karta paliwowa,
  • ZFŚS - wczasy pod gruszą, świadczenie świąteczne,
  • możliwość pracy częściowo zdalnej,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje, potwierdzone odpowiednimi certyfikatami,
  • rozwój zawodowy w firmie produkcyjnej z wysokimi standardami jakości współpracującej
    z odbiorcami na całym świecie -   jako generalny wykonawca pracujemy bezpośrednio z OEMs (VW, BMW, Daimler).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w jezyku niemieckim, angielskim lub polskim wykorzystując formularz aplikacyjny poniżej.